Mersin Dalgıç Pompa

Mersin ve çevresinde başta dalgıç pompalar olmak üzere pek çok pompa çeşidinin temininde, aynı zamanda bakım ve onarımında her daim beklentilerinizi aşacak bir hizmet kalitesiyle yanınızdayız. İçel Su Teknolojileri olarak makul fiyatlarımız ile de müşteri memnuniyeti odaklı olduğumuzu bir defa daha kanıtlıyoruz.

Dalgıç Pompaları

Dalgıç pompalar her şeyden önce kusursuz bir izolasyona sahip olmalı ve hiçbir şekilde su ya da hava geçirmemelidir. İşte bu özellikleri, Mersin dalgıç pompa ürünlerinin en büyük avantajları arasında yer almaktadır. İzolasyon bakımından hiçbir surette sorun yaratmayacak ve kullanım ömrü boyunca en ufak bir dış etkene dahi maruz kalmayacaktır. Su çıkarılması, yer altı su seviyelerinin ölçülmesi ve sulama sistemleri bu pompaların en sık kullanıldığı yerlerdir. Bunun yanı sıra firmamızdan temin edeceğiniz Mersin dalgıç pompa çeşitleri tamamıyla su içerisinde çalıştığından dolayı hissedilebilir bir titreşim ya da gürültüye de neden olmayacaktır.

Dalgıç Motorları

Dalgıç motorları, Mersin dalgıç pompa kalitesini belirleyen en önemli parçalardan bir tanesidir. Firmamız tarafından iş ortaklarımızın beğenilerine sunulan dalgıç pompalar, hem yüksek kalitede olacak hem de uzun bir kullanım ömrü ile uzun vadede bir tasarruf da sağlayacaktır. Su kaynaklarının yetersiz kaldığı durumlarda en büyük katkıyı sağlayacak olan dalgıç motor çeşitlerine ait motorlar bu önemli fonksiyonu nedeniyle hem işlevsel hem de işçilik ve malzeme bakımından üstün kalitede olmalıdır.

Santrifüj Pompalar

Santrifüj pompaların da hem en uzun kullanım ömrüne sahip hem de en kaliteli malzemelerden en yüksek nitelikteki işçilikle üretilmiş olanlarını firmamızdan rahatlıkla temin edebilirsiniz. Aynı zamanda bu pompaların dünyada en sık kullanılan pompalar olmasından dolayı firmamız da yaptığı işin ciddiyetinin farkındadır. Santrifüj pompa çeşitlerimizin kalitesi, sahip olduğumuz çok sayıda referans tarafından da ispat edilmiştir. Pek çok ünlü kuruluş da firmamız tarafından satışa sunulan santrifüj pompalardan istifade etmeyi uygun görmüş ve bu tercihlerinden hiçbir zaman pişmanlık duymamış, aksine memnuniyetlerini her daim dile getirmiştir. Öte yandan bizden satın almış olun ya da olmayın; arzu ettiğiniz şekilde santrifüj pompaların tamir ve bakım işlemleri için de firmamızın deneyimli ve profesyonel ekibinden destek alabilirsiniz.

Periferikal Pompa

Her türlü pompa türünde olduğu gibi periferikal pompa çeşitlerinde de her daim hem en makul fiyatlı hem de en yüksek niteliklere sahip ürünler firmamız tarafından sizlere sunulmaktadır. Buna ek olarak periferikal pompa çeşitlerimiz beklentilerinize uygun birden fazla seçenek ile sitemiz kataloglarında yer almaktadır.

Jet Pompalar

Su temin etmek adına en kullanışlı araçlardan bir tanesi de jet pompalardır. Jet pompalar sayesinde en derin kuyulardan ve diğer bazı kaynaklardan dahi su çıkarmak mümkün olabilir. Öte yandan jet pompalar sığ kuyulardan su tahliyesi yapmak adına da son derece işlevseldir. Bir diğer adı da püskürtücü pompalar olan jet pompaları firmamızda rahatlıkla bulabilir, onarım ve bakım işlemlerini uzman ekibimiz vasıtasıyla gerçekleştirmemiz adına bizlerden destek alabilirsiniz. Aynı zamanda sizlerin beğenisine sunduğumuz jet pompalar her zaman için beklentilerinizi fazlasıyla aşacak kalitede olmakla beraber uzun kullanım ömrü ile de göz doldurur. Yani makul fiyatının yanı sıra uzun kullanım ömrü ile de bütçenize bambaşka bir destek sunmak adına birebirdir. Üretiminde kullanılan kaliteli malzeme ve benzersiz işçilik ise jet pompa çeşitlerimizi tam size layık hale getirmektedir.

Yatay Tek Kademeli Pompa

Esasında pompanın kaç kademeli olduğu genel olarak büyüklüğüne göre de belirlenebilir. Küçük ya da orta boy olarak ifade edilebilecek pompalar pek çok zaman tek kademelidir. Hangi boyutta pompa temin etmek isterseniz isteyin, her türlü belgeye sahip ve tüm standartları karşılayan ürünleri en kolay ve en makul fiyatlı haliyle bizden temin edeceğinizden emin olabilirsiniz. Aynı zamanda yatay tek kademeli pompa çeşitlerimizin sızdırmazlık yönünden de her türlü önlemi mevcuttur ve sizleri hiçbir zaman zor durumda bırakmayacaktır. Yatay tek kademeli pompa çeşitlerimiz ve bu ürün grubunda ne gibi seçenekleriniz olduğuna bakmak adına sitemize göz atmanızı tavsiye ederiz.

Yatay Çift Kademeli Pompa

Küçük ve orta ölçekli pompalar genelde tek kademeli olurken, çift kademeli pompalar genelde büyük ölçeklidir. Ancak nadiren orta ölçekteki pompalarda da çift kademeli üretim görülür. Sitemizden temin edeceğiniz yatay çift kademeli pompa çeşitlerimizi hem fiyatları hem de sahip oldukları her türlü özellikler bakımından incelemek isterseniz sizi de ürün kataloglarımıza davet etmekten memnuniyet duyarız. Yatay çift kademeli pompa çeşitlerindeki geniş seçenek yelpazesinin yanı sıra gönül rahatlığı ile güvenebileceğiniz ürünlerimiz hizmetinizdedir.

Drenaj Pompaları

Atık sular günlük yaşantıda ya da iş alanlarında sıklıkla hayatı ve çalışmayı zorlaştıran unsurlar arasında yer alır. Drenaj pompaları da bu atık suları ve çeşitli sebeplerden kaynaklı birikinti sularını tahliye etmek adına son derece işlevseldir. Drenaj pompaları bazı durumlarda asansör boşluklarındaki atık suları tahliye etmek için de kullanılabilir. Bu türden pompaların bir diğer avantajı ise kanalizasyon sularından çok daha alt kotlarda kalan suların tahliye edilmesine dahi olanak tanıyan bir yapıya sahip olmasıdır. Elbette kullanım alanı bunlarla kısıtlanamayacak kadar geniş olan drenaj pompaları, hayatı kolaylaştırması ve çalışmayı engelleyen birikinti sularının sorunsuz bir şekilde tahliye edilmesine olanak tanıması bakımından her yaşam alanının zaruri ihtiyaçları arasında yer almaktadır. En yüksek kalitedeki malzemelerden, en nitelikli işçilik ile üretilmiş drenaj pompalarının tamamı firmamız bünyesinde yer almaktadır. Hem ürün çeşitlerimizi hem de fiyat yelpazemizi rahatlıkla sitemiz üzerinden öğrenebilirsiniz.

Temiz ve Az Kirli Su Drenaj Pompaları

Drenaj pompaları kullanım amaçlarına göre de farklılık arz eder. Bunlar arasında kirli suyu tahliye etmek adına kullanılanlar yer aldığı gibi bazı drenaj pompaları ise temiz ya da az kirli suların tahliye edilmesinde kullanılır. Bunların her türlüsünü sitemizde rahatlıkla bulabilir ve bu pompaların hem bakım hem de onarım işlemleri için deneyimli ekibimizden destek alabilirsiniz. Aynı zamanda hangi türden drenaj pompasına ihtiyaç duyduğunuzu tam olarak tespit etmek adına müşteri hizmetlerimizden yardım almanız da mümkündür. Sitemizde müşteri hizmetlerine ulaşabilmeniz için iletişim bilgileri de birden fazla seçenek ile yer almaktadır.

Atık Su ve Foseptik Drenaj Pompaları

Temiz ve az kirli su drenaj pompalarının yanı sıra atık su ve foseptik drenaj pompaları da yaşam kalitesi açısından elzemdir. Ancak bu türde drenaj pompalarında kalite çok daha önemlidir. Ne de olsa hem hijyen hem de sağlık açısından atık suların ve foseptik sularının tahliye edilmesinde çok daha özenli davranılması icap eder. Firmamızdan temin edeceğiniz atık su ve foseptik drenaj pompaları da her daim bu dikkat ve özeni gösterebilmeniz adına layıkıyla tasarlanmış ve üretilmiştir. Aynı zamanda tüm ürünlerimizde olduğu gibi atık su ve foseptik drenaj pompaları da son derece makul bir fiyat politikası üzerinden sizlere sunulmakla birlikte kalite ve uzun kullanım ömrü bakımından ödediğiniz her kuruşun hakkını sonuna kadar verecektir.

Motor+Pompa Fiyatı 4SD4-7 4SD4-10 4SD4-14 4SD4-18
 HP  0.75 HP  1HP  1.50 HP  2 HP
 Kademe Sayısı  7  10  14  18
 Basınç   44 mt  73 mt  102 mt  131 mt
 Fiyat  995 TL  1.024 TL  1.090 TL  1.255 TL
 Motor+Pompa Fiyatı 4SD4-24  4SD4-32  4SD4-40  4SD4-50
 HP 3 HP  4 HP  5.5 HP  7.5 HP
 Kademe Sayısı 26  32  40  50
 Basınç  188 mt  233 mt  291 mt  364 mt
 Fiyat  1.353 TL  2.080 TL  2.376 TL  2.574 TL

Mesinde montajını yaptığımız dalgıç pompa modelleri
Yağ Soğutmalı Bronz Çemberli Dalgıç Motoru : 
4″ Yağ Soğutmalı Dalgıç Motorlar
6″ Yağ Soğutmalı Dalgıç Motorlar

Su Soğutmalı Dalgıç Motoru : Su soğutmalı motorların ömrü daha uzun olur.
6″ Su Soğutmalı Dalgıç Motorlar
8″ Su Soğutmalı Dalgıç Motorlar
10″ Su Soğutmalı Dalgıç Motorlar
12″ Su Soğutmalı Dalgıç Motorlar